Etiketovací stroje

V našem portfoliu naleznete širokou nabídku paletových aplikátorů a zařízeních pro aplikaci etiket s tiskem i bez tisku.

Zařízení jsou koncipována jako vysoce modulární a můžete si například libovolně zvolit z širokého spektra termotransferových tiskáren (Zebra, SATO, Novexx aj.).

Přesnou a rychlou aplikaci etiket je možné provádět na ploché, oválné, válcové i jinak geometricky uspořádané výrobky. Etikety je možné aplikovat etikety kontaktně či bezkontaktně z různých stran na lahve, plastové obaly, kartonové krabice, palety, tuby aj.

Aplikátory lze dodat jako samostatně stojící automaty, či jednoduše integrovat do výrobních procesů.

Reference

Aplikace etiket
Aplikace etiket na krabice v potravinářském provozu

Unikátní řešení aplikátoru pro aplikaci etiket ze tří stran. Konstrukce aplikátoru a stojanu kompletně na míru zákazníka.
Aplikace nadměrné etikety. Úspora pracovních sil. Automatizace procesu. Zvýšení efektivity – přesné lepení a pozicování etiket.

Novinky

aplikace etiket
Aplikace Etiket
Etiketa plní legislativní povinnosti o obsahu a zároveň je nositelem marketingového sdělení, jako je logo či značka. MARK industries dodává aplikátory etiket s tiskem i bez tisku. Jedná se o modulární etiketovací stroje.
Detail