Mechanické značení

Dodáváme zařízení pro mechanické značení úderem nebo rytím, které odolá i přelakování.

raznice

Raznice

Raznice pro značení do kovů a jiných materiálů.

Reference

Mikrouderové značení se zásobníkem
Mikroúder se systémem zásobníku štítků a podavačem

Mikroúderové značení štítků s automatickým podavačem štítků a tiskem z databáze.
Automatický podavač štítků se zásobníkem – důmyslné odebírání štítku ze zásobníků lineární lištou a fixací v místě značení. Následné jsou označené štítky uvolněny a řazeny do komínku. Možnost úpravy zásobníku a posuvu zajišťuje vysokou variabilitu podávání a značení.

Značení mikroúderovým zařízením umístěným v karuselu nástrojů
Mikroúderové zařízení umístěné v karuselu nástrojů

Značení mikroúderovým zařízením umístěným v karuselu nástrojů a ovládaným přímo z řídící jednotky pětiosé frézy. Zákazník implementací tohoto řešení zkrátil čas na zpracování výrobku, odstranil nadbytečnou manipulaci a především zamezil možnosti vzniku chyb.
Návratnost investice tak vzniká okamžitě s pořízením zařízení, jelikož celý proces značení je prováděn ve stroji ihned po obrobení produktu.

PortaDot značení
Mikroúderové zařízení do automatů na kompletaci dílů

Dodání dvou mikroúderových popisovačů do automatů na kompletaci dílů v automotive. Díly jsou nesmazatelně mechanicky označeny automaticky generovanou zprávou, která je tvořena alfanumerickými znaky. Mikroúderový popisovač má téměř nulové náklady na provoz. Potřebuje pouze napájení z elektrické sítě.

Novinky

mechanické značení
Mechanické značení plastových dílů mikroúderovým popisovačem
Je vhodné ke značení alfanumerických znaků od velikosti 2 mm. Toto řešení je ideální pro společnosti, které se zaměřují na výrobu plastových dílů nebo staví výrobní linky či jednoúčelové stroje…
Detail
značicí stroje-mikroúder
Dodáváme značicí stroje pro živnostníky i velké výrobní podniky
Díky našemu širokému produktovému portfoliu, jsme schopni dodat vhodné řešení nejen do velkých výrobních podniků, ale také malým firmám či živnostníkům.
Detail