Software

V našem portfoliu naleznete centrální systém, který umožňuje tvorbu či správu tiskových dat a standardně dodávaný software pro správu námi dodávaných laserů.

Software NiceLabel

NiceLabel

Centrální systém pro tvorbu a správu tiskových dat.
ABMarca

ABMarca

Software pro správu námi dodávaných laserů.

Reference

Pracovní stanice Macsa id pro 3D laserové značení

Pracovní stanice Macsa id pro 3D laserové značení nejen pravidelných tvarů, jako jsou válce, kužely, nebo nakloněná rovina, ale také nepravidelných tvarů. Stanice je vybavena 3 lineárními osami a 3D modulem, které umožňuje dynamicky měnit ohniskovou vzdálenost a přizpůsobovat ji tvaru dílu.

Značení respirátorů
Značení FFP2 respirátorů cartridgovou tiskárnou

Cartridgová tiskárna Thermal inkjet pro dynamické značení vnější látkové strany FFP2 respirátoru. Tisk je ve vysokém rozlišení až 600 dpi při 5 řádcích. Náhradou tampoprintové tiskárny dochází ke stabilizaci procesu, bez nutnosti čištění, dolévání inkoustu a zasychání inkoustu na tiskovém modulu. Kontinuální provoz bez nutnosti údržby tiskárny.

Značení homologačních znaků
Značení homologačních znaků na PVC a PA materiál

Řešení pro značení homologačních znaků na PVC a PA materiál.
Kontrastní popis, perfektní pro strojové čtení a rychlá komunikace s nadřazenými systémy.
Přesný, opakovatelný a precizní výsledek značení.
Zařízení v provozu 3. rok bez nutnosti servisního zásahu.

Novinky

Nová generace CO2 a vláknových laserů Macsa id
Nová generace laserů Macsa se vyznačuje vysokou odolností, která je předurčuje pro použití v náročných průmyslových podmínkách. Díky své univerzálnosti umožňují značení různorodých materiálů (kovů, plastů dřeva, skla aj.).
Detail
TPO
Laserové značení termoplastického polyolefinu (TPO)
Termoplastický polyolefin je materiál, který má široké využití a navíc je šetrný k životnímu prostředí. Používá se především k výrobě vstřikolisových plastů, jako jsou přepravky nebo víčka na plastových lahvích. Dále je vhodný…
Detail
PVA
Laserové značení na ekologické plasty
PVA (polyvinylalkohol) je syntetický polymer, který je specifický svou rozpustností ve vodě při různě vysokých teplotách. Pomocí CO2 laseru iCON 3 od společnosti Macsa id lze dosáhnout vysoce kontrastního bílého…
Detail