Partneři

MARK industries spolupracuje s předními světovými výrobci a globálními dodavateli značicích technologií

Jsme výhradním distributorem předního světového výrobce Macsa id se sídlem ve Španělsku, který se věnuje značicím technologiím přes 100 let a laserovým zařízením 30 let. Macsa id je globálním výrobcem a dodavatelem do více než 80 zemí světa. Drží prvenství ve vývoji a výrobě dynamického značicího laseru a je držitelem více než 30 patentů.

luxinar

Luxinar se zaměřuje na vývoj laserové technologie již více než 20 let a je předním výrobcem CO2 laserových zdrojů do výkonu až 1000 W a také femtosekundových laserů. Společnost se sídlem ve Velké Británii, dodala přes 20 000 laserů zákazníkům po celém světě v nejrůznějších průmyslových odvětvích.

BOFA

Zastupujeme britskou společnost BOFA International, světového lídra v oblasti odsávání a filtrací, který získal v této oblasti mnoho ocenění. Čerpá z téměř 30 let zkušeností a poskytuje řešení pro odsávání výparů, která jsou spolehlivá, vysoce kvalitní a s nízkými náklady na provoz. Zařízení jsou dodávána do společností po celém světě.

TBH

Společnost TBH GmbH Straubenhardt s historií již více než 25 let se zaměřuje na certifikované filtrační a odsávací systémy vyrobené v Německu, splňující nejvyšší standardy kvality, spolehlivosti a flexibility, která jsou dodávána v globálním měřítku. Mají široké využití v elektrotechnickém, strojírenském, farmaceutickém průmyslu.

pryor

Distribuujeme zařízení od firmy Pryor Marking Technology, která je světovým lídrem v navrhování a výrobě inovativních řešení pro označování, identifikaci a čtení kódů. Společnost se sídlem v Anglii byla založena před více než 160 lety a nabídka zařízení se postupně rozrostla o kompletní portfolio nástrojů pro trvalé značení dílů.

needham coding

Needham Coding se sídlem ve Velké Británii, se zaměřuje na výrobu inkoustových tiskáren CIJ a je sesterskou společností Needham Laser Technologies. Dále dodává inkoustové cartridge tiskárny a spotřební materiál pro většinu značek. S více než 15 lety zkušeností má přední pozici na trhu.

fam

Tento přední italský výrobce průmyslových tiskových systému čerpá z více než 60 let zkušeností a svá řešení dodává zákazníkům po celém světě. FAM International poskytuje technologie pro inkoustový tisk, které zajišťují vysoce kvalitní označení nejrůznějších materiálů.

protect

PROTECT-Laserschutz GmbH s 15 letou historií a sídlem v Německu je spolehlivým a kvalifikovaným partnerem pro bezpečnost při práci s lasery. Drží certifikaci dle DIN ISO 9001:201. Ve spolupráci s významnými univerzitami a výzkumnými centry vyvíjí bezpečnostní prvky jako jsou ochranné brýle, mobilní zástěny nebo stínící segmenty pro integraci do laserových stanic.

nicelabel

Společnost NiceLabel, která je na trhu již 15 let, poskytuje software umožňující centrální správu, tvorbu a editaci pro tisk etiket. Software je kompatibilní se softwarem společností jako jsou Microsoft, Oracle a SAP.

niverplast

MARK industries je distributorem balicích linek, plnicích a robotických pracovišť předního holandského výrobce Niverplast, který je na trhu více než 30 let. Nabízí nejen široké portfolio produktů, ale i servisních služeb. Stroje zajišťují kompletní automatizaci procesu balení či plnění a jsou distribuovány po celém světě.

valentin

Spolupracujeme s německou firmou Carl Valentin GmbH, která je jedním z předních globálních výrobců termotransferových tiskáren a aplikátorů etiket s historií více než 70 let.

Společnost Loftware (dříve NiceLabel) je jedním z předních vývojářů software pro návrh a správu etiket. Umožňuje zvýšit kvalitu, rychlost a efektivitu značení a zároveň snížit náklady. Je kompatibilní se softwarem společností jako jsou Microsoft, Oracle a SAP.