Laserové značení

BEZKONTAKTNÍ | NESMAZATELNÉ | VYSOKÁ PŘESNOST A RYCHLOST | REPRODUKOVATELNOST | UDRŽITELNOST | BEZ SPOTŘEBNÍHO MATERIÁLU

Jsme výhradním distributorem laserových zařízení od předních světových výrobců Macsa id a Abmark. Značicí lasery těchto výrobců se vyznačují vysokou kvalitou značení se skvělým poměrem výkonu a ceny a jsou vhodná do všech odvětví.

V posledních letech nahrazují lasery inkoustové značení a to nejen kvůli jejich přesnosti a rychlosti, ale také zajištění kvalitního značení na širokou škálu podkladů a povrchů, nevyžadují žádný spotřební materiál a jsou ekologicky šetrnou technologií.

F-Series-Pulsed-F-9050-P-UHS-Product-LQ-Master

MOPA lasery

Kontrastní značení plastů a kovů. Vysoká životnost.

CO2 lasery

Značení organických materiálů (skla, dřeva, papíru) a gravírování.

iCON 3

Nejnovější generace kompaktních laserů od předního španělského dodavatele Macsa id pro potravinářský, farmaceutický a spotřební průmysl.
D-5006-B1-Green-1-Product-LQ-Master

Zelený laser

Zelené lasery s krátkým pulsem a vysokým výkonem jsou vhodné pro značení plastů s minimálním tepelným dopadem.
serieD_2018_automotive_marking_rack_03_low

UV laser

UV laser pro značení tepelně tvarovaných plastů.
laser hlava 3D

3D značení

Rychlé a přesné automatické přeostřování zaručuje vysokou kvalitu bez deformací na výškově rozdílných plochách.

Reference

Pracovní stanice Macsa id pro 3D laserové značení

Pracovní stanice Macsa id pro 3D laserové značení nejen pravidelných tvarů, jako jsou válce, kužely, nebo nakloněná rovina, ale také nepravidelných tvarů. Stanice je vybavena 3 lineárními osami a 3D modulem, které umožňuje dynamicky měnit ohniskovou vzdálenost a přizpůsobovat ji tvaru dílu.

Značení homologačních znaků
Značení homologačních znaků na PVC a PA materiál

Řešení pro značení homologačních znaků na PVC a PA materiál.
Kontrastní popis, perfektní pro strojové čtení a rychlá komunikace s nadřazenými systémy.
Přesný, opakovatelný a precizní výsledek značení.
Zařízení v provozu 3. rok bez nutnosti servisního zásahu.

Laserové značení před lakováním
Laserové řešení pro značení před lakováním

Požadavek zákazníka na označení plechového výlisku před lakováním tak, aby byl vyznačený 2D kód čitelný i po kataforézním lakování s omezeným časem značení na 1 sekundu. Laser je umístěn v pozici karuselu, díky dostatečně velké pracovní oblasti a vysokému výkonu není nutná žádná další manipulace. Zákazník získal bezkontaktní a rychlé řešení. Na základě úspěšného projektu uvažuje o postupném nahrazování hlučných a pomalých mikroúderů.

Novinky

Nová generace CO2 a vláknových laserů Macsa id
Nová generace laserů Macsa se vyznačuje vysokou odolností, která je předurčuje pro použití v náročných průmyslových podmínkách. Díky své univerzálnosti umožňují značení různorodých materiálů (kovů, plastů dřeva, skla aj.).
Detail
TPO
Laserové značení termoplastického polyolefinu (TPO)
Termoplastický polyolefin je materiál, který má široké využití a navíc je šetrný k životnímu prostředí. Používá se především k výrobě vstřikolisových plastů, jako jsou přepravky nebo víčka na plastových lahvích. Dále je vhodný…
Detail
PVA
Laserové značení na ekologické plasty
PVA (polyvinylalkohol) je syntetický polymer, který je specifický svou rozpustností ve vodě při různě vysokých teplotách. Pomocí CO2 laseru iCON 3 od společnosti Macsa id lze dosáhnout vysoce kontrastního bílého…
Detail