Kariéra

Úspěch je týmová práce

Táhneme za jeden provaz! Dbáme na provázanost jednotlivých oddělení a zasazujeme se o strukturovanou výměnu informací. Samozřejmostí je vzájemná podpora. Týmového ducha také podporujeme jak oficiálními, tak neformálními teambuildingy.

Klademe důraz na „work-life balance“

Čas strávený s rodinou a zálibami je důležitý pro udržení dobré nálady v týmu. V MARK industries se snažíme vycházet vstříc potřebám našich zaměstnanců.

Příležitost pro profesní rozvoj

Osobní a profesní růst je důležitý jak pro naše zaměstnance, tak pro nás. Každý zaměstnanec má možnost si individuálně nastavit své cíle i rozvoj. Strukturovaná zpětná vazba mezi zaměstnancem a manažerem nám pomáhá posoudit současnou pozici zaměstnance a určit další rozvoj.

Jsme zodpovědní vůči společnosti

Naše udržitelné řízení se neodráží pouze v zodpovědném využívání našich zdrojů, ale také reflektujeme na potřeby společnosti či životního prostředí.

Vypsané pozice

Obchodní zástupce (region Čechy)

Právě hledáme do svých řad nového kolegu/kolegyni na pozici Obchodní zástupce pro průmyslové technologie a spotřební materiál.

Obchodní zástupce (region Morava)

Právě hledáme do svých řad nového kolegu/kolegyni na pozici Obchodní zástupce pro průmyslové technologie a spotřební materiál.

Nenašel jsi žádnou pozici pro sebe? Neustále hledáme talentované kolegy, tak nám pošli svůj životopis.

    Jméno:
    Příjmení:
    Telefon:
    E-mail:
    Zpráva: